SEMINÁŘ: Jak se cítit dobře ve svém těle a přirozeně dosáhnout ideální váhy

Kdy: 3. 3. 2019 od 10.00 do 14.00

Kde: v malém sále sportovní haly v Podolí v 1. patře

Co s sebou: Stejně jako na jógu – podložku, a k tomu tužku a papír, pro případ, že si budete chtít dělat poznámky. Malé občerstvení bude na místě, s sebou si tedy vezměte jídlo a pití podle uvážení.

Cena: 400,-  

Přihlášky posílejte na pavla.cadova78@gmail.com. Vaši účast beru jako závaznou. Pokud se z vážných důvodů nebudete moci zúčastnit, dejte mi prosím vědět co nejdříve.
Kapacita semináře je zaplněna. Můžete se ale přihlásit jako náhradník a pokud se někdo odhlásí, kontaktuji vás. 

Spolupráce těla i mysli

Tento seminář není primárně o hubnutí ani o speciálních dietách. Není jeho cílem, abyste shodili přebytečná kila a o něco křečovitě usilovali. Pokud se to stane, pak pouze jako bonus a vedlejší produkt vašich akcí a změn.

Záměrem je ukázat pozice, techniky a postupy, které vás uvolní, zbaví křeče a napětí a způsobí, že se budete cítit dobře. Budete si víc užívat život a jinak vnímat sami sebe. Takto nastavené tělo se potom samo spontánně začne měnit. Nebude mít potřebu „syslit“ něco do zásoby nebo vytvářet bariéry všeho druhu.

Je to ve své podstatě tak jednoduché, že mysl bude mít tendence se všem změnám bránit a vyvracet je. Proto bude potřeba  i sebedisciplína, kdy budete soutěžit. Ne ovšem s ostatními, ale sami se sebou. Jednou z překážek toho, abychom se cítili lépe a tím dovolili tělu cítit se lehce, je totiž naše mysl a její návyky.

Proto se znovu mrkneme „pod pokličku“ vlastní mysli a budeme s ní pracovat. A samozřejmě zapojíme i tělo, protože jedno od druhého není možné oddělit.

Těšit se, kromě cvičení, můžete na následující témata

Vědomí a ukotvení se v přítomnosti

Pozorování bez zasahování

Nastavení hranic – proč a jak říkat „NE“

Přístup k mysli a k egu

Jak si poskytnout povzbuzení a útěchu a kdy je použít

Jak pustit „pádla“ a křečovitost a přestat se urputně snažit. A proč zvolit tento přístup

Jak propojit disciplínu a současně uvolněnost a plynutí

Jak si užít čokoládu – no fakt, čokoládu!

Jak se cítit naplněně – ne ale jídlem

Jak se zbavit mentálního i fyzického „haraburdí“

Jak a proč si přestat stěžovat a zbavit se díky tomu nánosů negativity

Co to je soustavné uznávání a proč ho provádět

Hravost, spontánnost, smích

Dech – znovu a zase ve všech možných podobách. Působí na tělo i mysl a má vliv na všechny procesy v těle

Opět propojíme praxi i teorii a práci s tělem i myslí. Zacvičíme si sestavu na povzbuzení metabolismu a trávícího ohně, která současně pomáhá tělu zbavit se mentálních i fyzických toxinů.

Využijeme samurajské pravidlo 3 vteřin – napočítejte do 3 a udělejte to. Svůj záměr podpoříme směsí vzácných esenciálních olejů od Bewit 3S.  Esence působí přímo na hypotalamus a tím i na další systémy v těle včetně hormonálního i nervového. Zvyšují se naše vibrace a dochází k přirozené změně vnímání, cítění, jednání.

Ze semináře si odnesete krátkou sestavu cviků a technik, které denně nezaberou víc, než 10-15 minut. Při pravidelné praxi této sestavy uvidíte a ucítíte změny. Jedním z vedlejších účinků může být celková lehkost – jak přímo co se týká hmotnosti, tak lehkosti mentální.

Můžete vnímat i větší jasnost a celkovou sílu. Pravděpodobně se vám po nějaké době spontánně upraví chutě a vy přestanete jíst potraviny, které vašemu tělu neprospívají. Stane se to samo, není potřeba o to usilovat.

Stačí pravidelná praxe, kterou můžete doplnit o inhalaci esenciálních olejů např. Wloss, který ovlivňuje ty části mozku, které ovládají naše pocity hladu a nasycení. Nebo Winner, díky kterému budete mít silnější vůli, a dodá vám jistotu a rozhodnost.

Vyzkoušíme si a naučíme se provádět jednoduchou pozici, která má při každodenním praktikování výrazné účinky na celé tělo. Zabere jen pár minut a posílí svaly hlubokého stabilizačního systému, stehna, paže i ramena.

Prožijete meditaci zaměřenou na vztah k vašemu tělu. Věnujete mu svoji láskyplnou pozornost bez dalšího analyzování a přijmete ho takové, jaké právě je. Se všemi bolestmi i případnými tukovými polštářky. Zkusíte chvíli neodporovat a dovolíte všemu být. Pokusíte se v meditaci přijmout své tělo. Sami sebe i svou mysl s jejím aktuálním rozpoložením.

Seminářové bonusy

Ze všech zúčastněných vylosuju výherce, který získá domácí přepuštěné máslo – ghí. Vyrábím si ho sama už několik let a nedám na něj dopustit.
Všichni zúčastnění budou mít možnost nakoupit esence Bewit a příslušenství s 15% slevou.

V rámci semináře bude probíhat výměnný bazárek. Přineste to, co doma nepoužíváte a rádi byste danou věc poslali dál a vyčistili tak svůj prostor – např. oblečení, kosmetiku, knihy. Vezměte prosím pouze věci, které jsou v dobrém stavu a sami byste byli ochotni si ji vzít, kdyby vám ji nabízel někdo jiný.

Těším se na Vás a přeji pohodové zimní dny.