Co nabízím

Uvolníte se a zrelaxujete při úvodní i závěrečné relaxaci, užijete si luxus působení aromaterapie, protáhnete i posílíte svaly, zklidníte splašenou mysl, načerpáte energii, zamilujete se do vědomého zpomalení a oceníte příjemný pocit v zádech i v páteři.

Důvodů proč praktikovat Jógu pro duši je mnohem víc. Najděte si ty svoje a vyzkoušejte na vlastní kůži:

  • jógu v kanceláři
  • veřejné lekce jógy
  • semináře a workshopy
  • individuální jógovou terapii
  • relaxační masáže

Jóga v kanceláři Brno

Všimněte si, jak sedíte, jak stojíte, jak se cítíte. Narovnejte záda a otevřete hrudník. Pomalu, vědomě a plně se nadechněte a dopřejte si dlouhý, pomalý výdech. Uvolněte obličej i čelisti.

Začněte vnímat svoje tělo i v „běžném provozu“, nejen když ho něco bolí. Vykompenzujte dlouhé sezení, kulatá záda, nebo stres, pod jehož vlivem jste možná tak často, že už ho ani nevnímáte.  

Zkuste se začít během dne zastavovat, prodýchávat, protahovat a uvidíte, že se budete i v kanceláři cítit lépe. Naučím vás to.

Pracovala jsem přes 13 let v korporacích a velkých firmách v oblasti zákaznické podpory a obchodu. Z jógy do kanceláře vybírám to, co je podle mých zkušenosti nejvíce potřeba. Spojuji vlastní zkušenosti s tím, co mě naučila jóga.

Nabízím ukázkovou lekci zdarma.
Jdete do toho se mnou?

Ceny

60 minut/1200 Kč
90 minut/1500 Kč

Cena je fixní bez ohledu na počet osob. Součástí je vedená relaxace s aromaterapií + zapůjčení pomůcek – bloky, deky, pásy.

Reference


Individuální jógová terapie

Zatím k dispozici ve Šlapanicích u Brna, Slatině nebo v centru Brna.

Potřebujete ulevit od bolesti zad, zlepšit a zkvalitnit spánek, přirozeně upravit váhu, posílit i uvolnit tělo, postupně zmírňovat a pouštět migrény, úzkosti, vnitřní napětí, bolestivou menstruaci, problémy s trávením či štítnou žlázou?

Dosaďte si cokoli, co byste rádi zharmonizovali a změnili. Pokud se rozhodnete převzít zodpovědnost za to, jak se cítíte, jak myslíte a jak žijete, a začnete se sebou aktivně pracovat a poznávat se, dochází postupně k výrazným změnám v celém systému tělo-mysl.

Nejde ale o práci ve smyslu dřiny nebo přílišné a urputné snahy. Jde spíš o jemnou, ohleduplnou a vytrvalou spolu-práci s myslí i tělem, která Vám pomůže s postupnou a přirozenou změnou cítění, myšlení i zdravotního stavu. 

Cena

90 minut/1200 Kč 

Další půlhodina nad rámec 90 minut/400 Kč

Součástí je konzultace a sestava pozic a technik, (posílám emailem nebo formou krátkého videa).


Antistresová masáž hlavy a šíje

Hlava, šíje a trapézy. Kritické oblasti, které jsou často zatuhlé a v napětí. Uvolňující a antistresovou masáž si užijete v sedě židli. Během 30 minut se uvolníte nejen díky samotné masáži, ale i působením kvalitních olejů. Mezi mé oblíbené patří tělové i obličejové oleje přírodní kosmetiky Maat.

Masáž si můžete užít v klidu svého domova (přijedu za Vámi) nebo u mě – adresu najdete v kontaktech.

Cena 30 minutové masáže u vás doma – 450,- / pokud přijedete vy za mnou 400,-


Semináře a workshopy

Pořádám semináře a workshopy s tématikou „Jóga bez podložky“, kdy se učíme používat jógu a další techniky v běžném životě.

Předchozí akce najdete na mém blogu.


Chci se podívat na rozvrh lekcí jógy pro veřejnost.

Jóga pro duši na Youtube

Moje videa a sdílení nejsou profi:-) Vytvářím je spontánně a autenticky v přítomném okamžiku. Užijte si to, co s Vámi rezonuje, zbytek pusťte. A podobně vedu i lekce jógy. Bez větší přípravy. Prostě tak, jak to v danou chvíli cítím. Ráda si hraju. S bdělou pozorností, dechem, jógou, různými přístupy a možnostmi v životě – ubírám na vážnosti a přidávám na lehkosti. Rezonuje nebo nerezonuje? Netřeba nad tím přemýšlet. Víte a cítíte, jestli tohle je ono, nebo ne.