Miluj svoje tělo

Datum: 11. 5. 2022
Čas: 0:00 - 0:00
Místo konání: Sportovní hala Podolí u Brna - v případě hezkého počasí venku

Jak se ve svém těle cítíte? Jak o něm smýšlíte a mluvíte? Jaký k němu máte vztah? Jak o něj pečujete? Jak s ním zacházíte? Vnímáte ho během dne? Co vše do sebe přijímáte?

Naše tělo citlivě reaguje na naše myšlenky i emoce. Považujeme sami sebe a svoje tělo za slabé nebo nedokonalé? Mluvíme často o tom, co je s ním špatně a co kde bolí nebo nefunguje? Pokud ano, přesně tak ho programujeme. Pokud si uvědomíme, že takovým programováním jdeme proti sobě, můžeme ho postupně začít měnit.

Jak?

  • Prociťováním – uvědomováním si těla a svého vnitřního prostoru. Tělo jako chrám, kde se nachází vše, co potřebuju.
  • Změnou dechového stereotypu – vědomý a plný dech má přímý vliv na všechny procesy v těle a spojuje nás s přítomným okamžikem.
  • Uvolněním – svalů, vnitřního napětí, mimiky v obličeji.
  • Rozhodnutím – ANO, dávám sám/sama sobě svolení a dovoluju si vnímat a cítit svoji sílu a energii, kterou v sobě mám neustále k dispozici.
  • Uvědoměním si, že právě ono vědomí – čisté vnímání a cítění těla a všeho, co se v něm nachází proměňuje vše na fyzické, emoční i mentální úrovni.
  • Odlehčením příjmu informací z vnějšího světa a napojením se na svůj vnitřní zdroj moudrosti a informací.
  • Meditace – spojení s vlastní vnitřní silou.

Během workshopu se budeme uvolňovat do těla a všeho, co se v nás aktuálně nachází. A především do toho nepříjemného, čemu máme tendence buď utíkat a ignorovat to, nebo se v tom naopak přehrabovat a dokolečka to analyzovat – protože řešení neduhů v těle a mluvení o nich, není vnímání těla. V této chvíli jsme v hlavě, ne v těle.

Proto v tomto společném čase s tím vším prostě „jen“ budeme ve stavu čistého vnímání beze snahy to měnit.

Věnujeme si laskavou pozornost, která neřeší a nehledá příčiny problémů a nemocí. Rovnou se napojíme na zdroj zdraví a energie v nás, který je vždy přítomný. Neslábne, nikam neodchází ani nemizí. A čím více s tímto zdrojem budeme v kontaktu, tím plnější a zdravější bude jak naše tělo, tak i náš život.

To, na čem především záleží jsou naše vnitřní ukazatele, vnitřní kompas – intuice, innate – naše vnitřní moudrost. Mysl – rozum často nerozumí, nechápe, nedůvěřuje.. Proto vytvoříme atmosféru klidu a bezpečí, kde se budete moci uvolnit a pustit alespoň na chvíli kontrolu logické mysli.

Bude to především o prožitcích. Někteří z Vás zjistí, že je možné se uvolnit a ponořit do bolesti, ať už fyzické nebo mentální, která se díky tomu zjemňuje nebo úplně mizí. Někteří prohloubíte důvěru ve schopnosti a sílu svého těla. Někdo se zase jen plně ponoří do atmosféry a vyživí se svojí vlastní laskavou pozorností.

Vše je především o tom uvědomit si, že vše, co potřebujeme máme v každém okamžiku v sobě. Tu energii, kterou hledáte, to uvolnění, klid nebo naplnění a radost, to vše máte v sobě vy.

Společně si vytvoříme atmosféru, kde si prožijete, že je to možné. Na vás následně bude, jak často si dovolíte toto zažívat i sami, bez ohledu na to, kde nebo s kým se nacházíte.

Dovoluju si zesílit, uzdravit se, důvěřovat (si), pustit se, nevědět, nerozumět a úplně se do toho všeho uvolnit..

Těším se:-)


Kapacita je omezena na 15 účastníků.

Cena: 400,- v hotovosti na místě.

S sebou si vezměte podložku a pohodlné oblečení.

Na akci se prosím přihlašte přes kontaktní formulář (do zprávy napište název akce). Vaše přihlášení považuju za závazné. Pokud se z akce odhlásíte později, než 2 dny před začátkem akce, dovoluju si nárokovat 50% z ceny nebo za sebe můžete poslat náhradníka.

V autě mám 3 volná místa a můžu vzít ze Šlapanic spolujezdce, stačí se ozvat.

Obrázek: Unsplash.com