Rozvrh

Děkuji za Vaši podporu a účast na on-line lekcích a těším se na Vás znovu na těch živých a osobních:-)

Aktuální rozvrh se od toho klasického, na který jste byli zvyklí, trochu liší. Pokud to půjde, jóga v Praci a v Podolí bude probíhat venku. Ve Šlapanicích zůstáváme na Rehabilitacích s omezenou kapacitou 12 cvičících na lekci.

Proto prosím o ohleduplnost při přihlašování. Na lekci se přihlašte pouze v případě, že opravdu chcete přijít. Pokud nebudete moci dorazit, odhlašte se prosím nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce, nebo za sebe pošlete náhradníka (může využít i Vaši permanentku, která je přenosná). Pokud se včas neodhlásíte, ani nebudete mít náhradu, cena za lekci Vám odečtena z permanentky nebo ji můžete poslat na účet.

V případě, že se chcete přihlásit a kapacita už je zaplněná, ozvěte se mi přes e-mail nebo telefon. Zapíšu si Vás jako náhradníka a pokud se uvolní místo, dám Vám vědět.

Na každý týden pro Podolí a Praci bude nutné se přihlásit zvlášť. Podle počasí buď budeme vevnitř s omezenou kapacitou nebo venku bez omezení.

Na lekci si přineste svoji podložku. Deky i bloky už budou k dispozici.

Pokud se necítíte dobře, „něco na Vás leze“, máte rýmu, kašel nebo se cítíte zavirovaní, na jógu prosím nechoďte a včas se odhlašte. Učíme se všichni větší ohleduplnosti, k sobě i k ostatním.

Rádi byste dostávali informace o dalších on-line i klasických lekcích, workshopech, jógových akcích a zajímavostech z oblasti jógy? Pošlete mi e-mail na pavla@jogaprodusi.cz nebo se ozvěte přes kontaktní formulář.

Cena veřejných lekcí

120Kč/60 minut

Součástí je vedená relaxace s aromaterapií . Pomůcky momentálně nejsou k dispozici, přineste si prosím vlastní.

Cena za lekci v případě permanentky (10, 15 nebo 20 vstupů) je 110 Kč. Permanentka má platnost 4 měsíce od data vystavení a je přenosná. Můžete ji tedy půjčit komukoli jinému. Na požádání vystavím doklad pro pojišťovnu nebo fakturu pro FKSP.

O permanentku si řekněte přímo na lekci nebo mi napište.

Platbu přijímám v hotovosti nebo na účet 115-5497790257/0100.

Pokud je kapacita lekce zaplněná, přihlašte se jako náhradník. Jak? Napište mi e-mail nebo SMS, a já se Vám ozvu zpět v případě, že se místo uvolní.


Jóga Šlapanice

Kdy

Úterý
v časech: 17.15 a 18.25

Kde

Cvičíme na Rehabilitace Burianová

Kapacita

Je omezená na 12 osob.

Pomůcky

Vezměte si podložku.


Jóga Podolí u Brna

Kdy

Čtvrtek
18.00–19.00

Kde

Ve sportovní hale v Podolí nebo venku na zahradě DPS.

Kapacita

Pro vnitřní prostory omezená na 17 osob.

Pomůcky

Vezměte si podložku.


Jóga Prace

Kdy

Středa
18.00–19.00

Kde

Kulturní dům, č.p. 204 nebo na zahradě za KD podle počasí

Kapacita

Pro vnitřní prostory omezená na 17 osob.

Pomůcky

Vezměte si podložku.

V autě mám 3 volné místa a můžu vzít někoho do Prace nebo do Podolí, jen se mi předem ozvěte.