Co nabízím

Dobrý pocit, uvolnění a relax, aromaterapii, protažení i posílení svalů, zklidnění mysli, více energie, úsměv jen tak, terapii pro záda a páteř… a hromadu dalších benefitů, které si užijete díky pravidelné praxi jógy a vedené relaxace.

Zní to lákavě? Vyzkoušejte na vlastní kůži:

  • jógu v kanceláři
  • veřejné lekce jógy
  • semináře a workshopy
  • individuální jógovou terapii
  • relaxační masáže

Jóga v kanceláři Brno

Všimněte si, jak sedíte, jak stojíte, jak se cítíte. Narovnejte záda a otevřete hrudník. Pomalu, vědomě a plně se nadechněte a dopřejte si dlouhý, pomalý výdech. Uvolněte obličej i čelisti.

Začněte vnímat svoje tělo i v „běžném provozu“, nejen když ho něco bolí. Vykompenzujte dlouhé sezení, kulatá záda, nebo stres, pod jehož vlivem jste možná tak často, že už ho ani nevnímáte.  

Zkuste se začít během dne zastavovat, prodýchávat, protahovat a uvidíte, že se budete i v kanceláři cítit lépe. Naučím vás to.

Pracovala jsem přes 13 let v korporacích a velkých firmách v oblasti zákaznické podpory a obchodu. Z jógy do kanceláře vybírám to, co je podle mých zkušenosti nejvíce potřeba. Spojuji vlastní zkušenosti s tím, co mě naučila jóga.

Nabízím ukázkovou lekci zdarma.
Jdete do toho se mnou?

Ceny

60 minut/1200 Kč
90 minut/1500 Kč

Cena je fixní bez ohledu na počet osob. Součástí je vedená relaxace s aromaterapií + zapůjčení pomůcek – bloky, deky, pásy.

Reference


Individuální jógová terapie

Zatím k dispozici ve Šlapanicích u Brna, Slatině nebo v centru Brna.

Potřebujete ulevit od bolesti zad, zlepšit a zkvalitnit spánek, podpořit možnost přirozeného otěhotnění, zbavit se migrén, bolestivé menstruace, menopauzálních stavů, problémů s trávením či štítnou žlázou?

Dosaďte si cokoli, co byste rádi vyřešili tím, že převezmete zodpovědnost za to, jak se cítíte a jak žijete a začnete se sebou aktivně pracovat.

Ne ale pracovat ve smyslu dřiny nebo přílišné a urputné snahy. Jde spíš o jemnou, ohleduplnou a vytrvalou spolu-práci s myslí i tělem, která vám pomůže s postupnou změnou cítění, myšlení i zdravotního stavu. 

Cena

90 minut/1000 Kč 

Součástí je konzultace, sestava pozic a technik, (posílám emailem) a aromaterapie (vyberete si vzorek esenciálního oleje Bewit)


Relaxační masáže

Zatím k dispozici ve Šlapanicích u Brna, případně ve Slatině nebo v centru Brna.

V dnešní uspěchané době málokdo umí opravdu kvalitně odpočívat. Vypnout. Doplnit energii naprostým uvolněním. Je to taky něco, co se moc „nenosí“, protože přece pořád máme něco na práci a cení se hlavně výkonnost.

Odpočinek je často považován za cosi zbytečného. Opak je ale pravdou. Dovolte si uvolnit se a objevte krásu opravdové relaxace. Přijedu za vámi domů, abyste pak mohli přelézt třeba rovnou do postele.

Cena

60 minut/700 Kč

Součástí je vedená relaxace, masáže i předchozí konzultace. Také výběr vůně a meditace (připravuji intuitivně podle vašeho aktuálního rozpoložení).


Semináře a workshopy

Pořádám semináře a workshopy s tématikou „Jóga bez podložky“, kdy se učíme používat jógu a další techniky v běžném životě.

Předchozí akce i ty plánované najdete na mém blogu.


Chci se podívat na rozvrh lekcí jógy pro veřejnost.