Nabídka

Pravidelně připravuji lekce jógy s aromaterapií pro veřejnost, a to ve Šlapanicích, v Praci a Podolí u Brna.

Přidejte se k nám.

Jóga v kanceláři

Všimněte si, jak sedíte, jak stojíte, jak se cítíte. Narovnejte záda a otevřete hrudník. Pomalu, vědomě a plně se nadechněte a dopřejte si dlouhý, pomalý výdech. Uvolněte obličej i čelisti. Začněte vnímat svoje tělo i v „běžném provozu“, nejen když ho něco bolí. Vykompenzujte dlouhé sezení, kulatá záda, nebo stres, pod jehož vlivem jste možná tak často, že už ho ani nevnímáte.  Zkuste se začít během dne zastavovat, prodýchávat, protahovat a uvidíte, že se budete i v kanceláři cítit lépe. Naučím vás to.

Pracovala jsem přes 13 let v korporacích a velkých firmách v oblasti zákaznické podpory a obchodu. Z jógy do kanceláře vybírám to, co je podle mých zkušenosti nejvíce potřeba. Spojuji vlastní zkušenosti s tím, co mě naučila jóga.

Nabízím ukázkovou lekci zdarma.
Jdete do toho se mnou?

Individuální jógová terapie

Potřebujete ulevit od bolesti zad, zlepšit a zkvalitnit spánek, podpořit možnost přirozeného otěhotnění, zbavit se migrén, bolestivé menstruace, menopauzálních stavů, problémů s trávením či štítnou žlázou?

Dosaďte si cokoli, co byste rádi vyřešili tím, že převezmete zodpovědnost za to, jak se cítíte a jak žijete a začnete se sebou aktivně pracovat. Ne ale pracovat ve smyslu dřiny nebo přílišné a urputné snahy. Jde spíš o jemnou, ohleduplnou a vytrvalou spolu-práci s myslí i tělem, která vám pomůže s postupnou změnou cítění, myšlení i zdravotního stavu. 

Vedená relaxace s masáží hlavy

V dnešní uspěchané době málokdo umí opravdu kvalitně odpočívat. Vypnout. Doplnit energii naprostým uvolněním. Je to taky něco, co se moc „nenosí“, protože přece pořád máme něco na práci a cení se hlavně výkonnost. Odpočinek je často považován za cosi zbytečného. Opak je ale pravdou. Dovolte si uvolnit se a objevte krásu opravdové relaxace. Přijedu za vámi domů, abyste pak mohli přelézt třeba rovnou do postele.

Kurz jógy pro děti – Jogíňata

Spontánnost, radost, spolupráce, hra. Proč je fajn, když se děti věnují józe?
Není to proto, aby se z vašeho potomka stal malý budha či zenový mistr. Naopak, cvičení v dětech podporuje hravost, spontánnost a radost.

Na lekcích děti budou velice jednoduše pracovat s emocemi, spolupracovat a správně dýchat. Budou se smát, dupat, běhat, ale i odpočívat. Rozvíjí se představivost, soustředění a tvořivost. Jóga dětem také může pomoci vypěstovat jistou odolnost vůči vnějším tlakům způsobeným například všude přítomnou rychlostí či očekáváním – ať už na sebe dítě klade nároky samo nebo je požadují autority od dospělých.


Máte vybráno?

Jaká je cena služeb?