Co nabízím

Uvolníte se a zrelaxujete při úvodní i závěrečné relaxaci, užijete si luxus působení aromaterapie, protáhnete i posílíte svaly, zklidníte splašenou mysl, načerpáte energii, zamilujete se do vědomého zpomalení a oceníte příjemný pocit v zádech i v páteři.

Důvodů proč praktikovat Jógu pro duši je mnohem víc. Najděte si ty svoje a vyzkoušejte na vlastní kůži:

  • jógu v kanceláři
  • veřejné lekce jógy
  • semináře a workshopy
  • individuální jógovou terapii
  • relaxační masáže

Jóga v kanceláři Brno

Všimněte si, jak sedíte, jak stojíte, jak se cítíte. Narovnejte záda a otevřete hrudník. Pomalu, vědomě a plně se nadechněte a dopřejte si dlouhý, pomalý výdech. Uvolněte obličej i čelisti.

Začněte vnímat svoje tělo i v „běžném provozu“, nejen když ho něco bolí. Vykompenzujte dlouhé sezení, kulatá záda, nebo stres, pod jehož vlivem jste možná tak často, že už ho ani nevnímáte.  

Zkuste se začít během dne zastavovat, prodýchávat, protahovat a uvidíte, že se budete i v kanceláři cítit lépe. Naučím vás to.

Pracovala jsem přes 13 let v korporacích a velkých firmách v oblasti zákaznické podpory a obchodu. Z jógy do kanceláře vybírám to, co je podle mých zkušenosti nejvíce potřeba. Spojuji vlastní zkušenosti s tím, co mě naučila jóga.

Nabízím ukázkovou lekci zdarma.
Jdete do toho se mnou?

Ceny

60 minut/1200 Kč
90 minut/1500 Kč

Cena je fixní bez ohledu na počet osob. Součástí je vedená relaxace s aromaterapií + zapůjčení pomůcek – bloky, deky, pásy.

Reference


Individuální jógová terapie

Zatím k dispozici ve Šlapanicích u Brna, Slatině nebo v centru Brna.

Potřebujete ulevit od bolesti zad, zlepšit a zkvalitnit spánek, podpořit možnost přirozeného otěhotnění, zbavit se migrén, bolestivé menstruace, menopauzálních stavů, problémů s trávením či štítnou žlázou?

Dosaďte si cokoli, co byste rádi vyřešili tím, že převezmete zodpovědnost za to, jak se cítíte a jak žijete a začnete se sebou aktivně pracovat.

Ne ale pracovat ve smyslu dřiny nebo přílišné a urputné snahy. Jde spíš o jemnou, ohleduplnou a vytrvalou spolu-práci s myslí i tělem, která vám pomůže s postupnou změnou cítění, myšlení i zdravotního stavu. 

Cena

90 minut/1000 Kč 

Další půlhodina nad rámec 90 minut/500 Kč

Součástí je konzultace a sestava pozic a technik, (posílám emailem).


Relaxační masáže

Hlava, šíje a trapézy. Kritické oblasti, které jsou často zatuhlé a v napětí. Uvolňující a antistresovou masáž si užijete v sedě židli. Jedná se o relativně krátkou proceduru – 15 – 30 minut, během které se uvolníte nejen díky samotné masáži, ale i působením kvalitních olejů. Mezi mé oblíbené patří esence od Sonnentoru ve spojení s kvalitním meruňkovým olejem nebo přímo masážní oleje od Soaphoria.

Momentálně jsou masáže dostupné v rámci programu Jóga v kanceláři. Nebo jako součást Individuální jógové terapie.


Semináře a workshopy

Pořádám semináře a workshopy s tématikou „Jóga bez podložky“, kdy se učíme používat jógu a další techniky v běžném životě.

Předchozí akce najdete na mém blogu.


Chci se podívat na rozvrh lekcí jógy pro veřejnost.