Z hlavy do těla

Datum: 15. 6. 2022
Čas: 0:00 - 0:00
Místo konání: Zahrada DPS Podolí - v případě horšího počasí ve sportovní hale v Podolí

Uvolnění do svého vnitřního prostoru – do těla, kterému dáme plnou pozornost formou cítění a vnímání.

Protože toto je cesta, která vede k hlubokému uvolnění těla i mentálního prostoru mysli. Místo řešení, analyzování, rozebírání, bojování, vylepšování se nebo touhy zbavit se něčeho, v sobě a se sebou jednoduše budeme. A necháme mysl a emoce, ať si dělají co chtějí:-)

Protože čím víc určité téma či „problém“ řešíme a mluvíme o něm, tím větší sílu mu dáváme a vytváříme této energie ještě víc.

Je to jednoduché. A někdy je to zároveň ta nejnáročnější věc na světě. Uvolnit se do sebe, do těla, do nejistoty, do strachu, do čehokoli, co se objeví. Uvolnit se a nechat všechno být takové, jaké to je. Nezasahovat.

Je to velká síla a úleva současně, pokud to dokážeme. Nejde o práci na úrovni mysli, jde o ponoření se do hloubky, kde je vždy klid bez ohledu na to, co se děje „nahoře“ v hlavě nebo ve světě okolo.

Někteří z vás už zažili moc a sílu vědomého uvolnění, kdy se mírní nebo dokonce úplně mizí fyzické bolesti, a napětí a tlak je vystřídán lehkostí. Tím stavem bytí, kdy víte a nepotřebujete k tomu žádné další argumenty, studie nebo analýzy.

Právě pro tohle si můžete na workshop přijít. Pro zjištění, že i vy v sobě máte prostor, kde můžete spočinout, uvolnit se, uzdravovat a regenerovat. Prostor, kde najdete klid, bezpečí i odpovědi na všechny své otázky.

A pokud už tento prožitek z minulosti máte, můžete jej na každé takové společné akci oživit a prohloubit. Přijít si pro „obnovení spojení“ a důvěru v sebe, svoje cítění a vedení.

Jako vždy akci povedu na základě svých zkušeností a prožitků a zároveň s ohledem na skupinu, která se poskládá.


Co vás pravděpodobně čeká – s možnými obměnami podle aktuální atmosféry:

  • Tělo jako chrám a prostor, kde se nachází vše, co potřebuju.
  • Moc vědomého uvolnění.
  • Praxe pro uvědomění vnitřního pozorovatele – kdo tady dýchá a pozoruje?
  • Prožitkovou meditaci. Téma se objeví aktuálně podle skladby účastníků.
  • Sebedotazování.
  • Oblast srdce a těla jako prostor nejen pro vděčnost, ale i pro všechny části nás, které potřebují pozornost a přijetí.
  • Prostor pro dotazy, podporu a sdílení.

Cena – 400,-

Na akci se přihlašte přes kontaktní formulář.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení a podložku. Deky budou k dispozici na místě.

Těším se na všechny, které toto téma a energie spočinutí zavolá:-)