Prodloužený hýčkací jógový víkend pro ženy

Začátek: 15. 6. 2023
Konec: 18. 6. 2023
Čas: 13:00 - 14:00
Místo konání: Galerie Jedlová

Podobně jako u všech mých pobytů, program se neplánuje – vše krásně vyplyne na místě:-)

Určitě se ale můžete těšit na jógu, jóga nidru a relaxace.

Prostor bude i na výklady osho zen tarotu, a taky na tanec, zpěv nebo meditace.. cokoli, co se ukáže v přítomném okamžiku, že chce být projeveno:-)

Více se tentokrát budeme věnovat i jemnému dýchání, které kromě toho, že oživuje celé tělo, též výrazně pomáhá proměňovat přístup k sobě. Od tlaku, výkonů, perfekcionismu a různých druhů odporu k jemnosti a uvolněnosti.

Tento víkend bude o den delší, což znamená i více prostoru pro ty nejobyčejnější a přitom tak super a blahodárné aktivity/pasivity jako je procházka v tichu, relaxace a lenošení a uvědomování si stavu „JÁ JSEM“.

Jako vždy bude spontánně vytvořen bezpečný a příjemný prostor, kde nikdo nebude souzen ani odsouzen, a kde může být řečeno nebo vyjádřeno úplně cokoli.

To, jestli se budete účastnit celého programu nebo jen jeho části je na Vás. Někoho bude přitahovat více samoty a ticha, někdo si zase plně užije sdílení všeho možného:-) Tato „dobrovolnost“ nás učí respektovat, že někdo může mít něco úplně jinak a zároveň ctít sebe. Je v pořádku absolvovat jen třeba 2 lekce jógy místo 6, pokud to tak cítíte. I tak si z pobytu odnesete přesně to, co máte:-)

Hesla víkendu: uvolnění, hodně smíchu, bytí spolu, odpočinek, možná i bytí v tichu, procházky, příroda, klid, vzájemná podpora a pokec super ženských:-)

Začínáme ve čtvrtek lekcí jógy v 17.30. Ale přijet a ubytovat se můžete už od 13. hodin.

V případě hezkého počasí bude jóga probíhat venku na zahradě.

CENA A PŘIHLÁŠENÍ:

Celková cena 3 800,- až 4 300,- včetně programu podle počtu zúčastněných.

Minimální počet účastníků 13 – maximální 20.

Pokud bychom chtěli zpřístupnit wellness – doplatek je 250,- až 400,- za osobu.

Pro přihlášení pošlete e-mail na pavla@jogaprodusi.cz – do předmětu napište Hýčkací víkend červen a počet osob včetně jmen.

Pro rezervaci místa je potřeba zaplatit nevratnou zálohu ve výši 1 500,- předem na účet 115-5497790257/0100 nejpozději do 17.4.2023

Pokud zbydou volná místa, je možné přihlásit se a zaplatit i později.


MÍSTO:

Galerie Jedlová – velice příjemný objekt blízko Poličky s krásnou okolní přírodou, útulnými pokojíky i sálem na cvičení.

Rezervace je jen pro naši skupinu a budeme tak mít soukromí. K dispozici je 9 pokojů se 2 – 4 lůžky.

Za příplatek je k dispozici wellness – vířivka, vnitřní bazén a malá infra sauna. Na tom, zda ho chceme zpřístupnit se domluvíme později se skupinou přihlášených.


STRAVOVÁNÍ:

Vlastní. Pobyt je bez jídla, k dispozici je plně vybavená kuchyň.
Během minulého víkendu se tento model velice osvědčil:-). Sešly se skvělé buchty a koláče, polévky, chleby, pomazánky, ovoce, zelenina atd. Nic se na místě nevařilo a jen jsme si užívaly degustaci všemožných skvělých pokrmů:-) V červnu je navíc možnost grilování


CO S SEBOU:

Podložku, deku, polštářek (meditační nebo jakýkoli) oblečení na jógu, procházku do přírody, případně tanec.

DOPRAVA:

Až se bude blížit termín akce, domluvíme se jako vždy na spolujízdách.


Moc se těším na další společné bytí a jógování:-)