Hýčkací víkend s jógou pro duši

Začátek: 17. 7. 2020
Konec: 19. 7. 2020
Čas: 0:00 - 0:00
Místo konání: Kalimeta

Motto víkendu: Nic není důležitější, než cítit se dobře

Kdy: 17. – 19.7.2020

Pro koho je určený 

Pro ženy. Bez ohledu na to, jestli jste jógová začátečnice nebo zkušená jogínka. 

Co se bude dít? 

Kromě lekcí jógy Vás čekají vedené meditace, mantry, jóga nidra, intuitivní tanec, výklad Osho Zen tarotu a zvuková masáž křišťálovými mísami. 

Budeme se propojovat se zemí, s tělem, intuicí, srdcem a vnitřní moudrostí, a to skrze radost a dobré pocity.  Ukotvíme se a vytvoříme vnitřní stabilitu pomocí dechu, vnímáním těla, přírody, slunce a země. Budeme cíleně vyhledávat radost v nás i okolo nás a necháme se jí naplnit. Plně si to užijeme a prožijeme tak, abychom současné i budoucí změny příjímaly a zvládaly s větší laskavostí i humorem.

Rozvíjením, změnami i životem je totiž možné a moudré procházet právě s lehkostí a radostí. Zaměříme se na to, co je opravdu hodno naší pozornosti, tak aby mohlo růst to krásné a smysluplné v nás i okolo nás. 

Může tady s námi být i temnota, negativní situace a zprávy z okolního světa. Dovolíme jim být, ale současně jim nebudeme věnovat zbytečnou pozornost. Tento víkend se zaměříme na vše co chceme, aby vyrostlo. Na vše, co chceme mít ve své budoucnosti.

Opravdová síla a živo(s)t není v boji, vzdoru a agresi, ale ve schopnosti umět se radovat, cítit se „ok“, a hýčkat se a podpořit i ve chvílích velké nejistoty, vnitřních i vnějších turbulencí…

Dovolit si cítit a být vším a se vším. Síla v radosti❤️

Kde se to bude dít? 

Na místě, které má genius loci – Kalimeta.cz v unikátní kruhové stavbě reflektující světové strany podle magnetických pólů země. Jógu i meditace si užijete na střešní sluneční terase, případně ve vnitřních prostorách podle počasí. 

Centrum je umístěno na překrásném místě nad obcí Kuroslepy na Vysočině (40 km od Brna), obklopeno lesy a přírodní rezervací Údolí soutoku řek Oslavy a Chvojnice. Unikátní kruhová stavba reflektující světové strany dle magnetických pólů Země je inspirována řeckou a egyptskou posvátnou geometrií s prvky Feng Šuej a společně s kruhovou terasou symbolizující květ života vytváří jedinečný prostor k harmonizaci energie a našeho tělesného i duševního potenciálu. Ticho, klid, příjemná atmosféra, vyvážená energie, pohodlí a především možnost ničím nerušeného kvalitního spánku. Také se můžete těšit na krásné výhledy z hotelových pokojů do daleké krajiny a výlety do okolních lesů přírodní rezervace. Krásným zážitkem jsou i východy a západy Slunce na střešní terase.

S kým se potkáte?  

Se mnou a s Martinou Vaverkovou. 

Martina Vaverková Vás provede meditací harmonizace srdce skrze drahé kameny i zvukovou masáží křišťálovými mísami. Martina je krystaloterapeutkou a pracuje přes 10 let zejména s ženami na rozvíjení nejvyššího potenciálu a otevírání srdce. 

Celková cena osoba/víkend: 4520,- včetně ubytování, plné penze a programu.

Plná veganská penze – energeticky vyvážené kvalitní jídlo připravované s pokorou a láskou z čistě zdravých a kvalitních surovin (v ceně je zahrnut i pitný režim po celý víkend – voda, káva, čaj). 

Té veganské stravy se netřeba lekat. Bude to změna, díky které velice pravděpodobně změníte na tento styl stravování názor:-) 

Pro rezervaci místa je potřeba zaplatit zálohu ve výši 1 100,- (cena programu) předem na účet 115-5497790257/0100.

Ubytování a stravu ve výši 3420,- hradíte v hotovosti až na místě.

S sebou si vezměte podložku a pohodlné oblečení.

Pokud se chcete přihlásit, pošlete mi e-mail nebo vyplňte formulář, do kterého prosím uveďte i svoji adres

POBYT JE PLNĚ OBSAZEN. POKUD SE CHCETE PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍK, POŠLETE MI E-MAIL.