Hýčkací víkend s Jógou pro duši

Začátek: 14. 5. 2021
Konec: 16. 5. 2021
Čas: 0:00 - 0:00
Místo konání: Kalimeta

Víkend pro ženy. Bez ohledu na to, jestli jste jógová začátečnice, nebo zkušená jogínka.

Co se bude dít?

Užijete si lekce jógy a jóga nidru (jógový spánek) vedené meditace, harmonizaci a léčení tibetskými mísami, tanec, výklad Osho Zen tarotu, sdílení a uvolnění.

Záměrem je dovolit si vnímat a cítit radost, živost a lehkost bez ohledu na to, co se děje ve vnějším světě. Čeká nás praxe přijímání toho, co je a současně dávání přednosti tomu, co nás naplňuje a povznáší. 

Zastavíme se a oddáme se opravdovému odpočinku i ve chvíli, kdy hlava říká, že nemáme důvod být unavené a srovnává nás s ostatními. Procítíme sílu pramenící z pravé radosti ❤️, která není ničím podmíněná. Je přirozeně naší součástí, jen ji často přes neustálé žvatlání mysli nevnímáme.

Dovolíme si projevit se, ať už pohybem, slovy nebo činy. Spojíme se s tou autentickou částí nás, která se sem přišla radovat a oslavovat život. Opravdová síla a živo(s)t totiž není v boji, vzdoru a agresi, ale ve schopnosti umět se radovat, cítit se „ok“, a hýčkat se a podpořit i ve chvílích velké nejistoty, vnitřních i vnějších turbulencí…

Procítíme si i svoji vnitřní pevnost – hranice, která nemá nic společného s křečí a ztuhlostí. Je to kvalita, která říká jasné NE ve chvíli, kdy něco nebo někdo zasahuje do našeho posvátného prostoru. Uvědomíme si jak a odkud – z jakého místa se můžeme takto projevit.

Pročistíme se zvukem a vibrací Tibetských mís se prohrajeme od každičké buňky v našem těle do vesmíru a zpět k našim kořenům. Poléčíme tělo i duši, kdo jak bude potřebovat a nahlédneme do našich záměrů – cesty.

Využijeme sílu i jemnost jógové praxe, bdělé pozornosti, vedení a vnímání dechu i těla, léčivé a uvolňující účinky jógového spánku i relaxací, oživujícího a harmonizačního působení tibetských mís. Vytvoříme atmosféru, kde se každá podle svých možností uvolníme a dovolíme si projevit se. Bez (ná) tlaku. Budeme si užívat a prožívat vše, co bude součástí těchto okamžiků a necháme se vést přítomností.

Těšit se můžete na mě a na Sašu Helen Datlíka, která nás okouzlí zvukem a vibrací tibetských mís.

V pátek je příjezd od 14.00 hodin, první lekce jógy začíná v 17.30. V neděli končíme mezi 14.00 a 15.00 hodinou.

Kde se to bude dít?

Na místě, které má genius loci – Kalimeta.cz v unikátní kruhové stavbě reflektující světové strany podle magnetických pólů země. Jógu i meditace si užijete na střešní sluneční terase nebo ve vnitřních prostorách podle počasí. 

Centrum je umístěno na překrásném místě nad obcí Kuroslepy na Vysočině (40 km od Brna), obklopeno lesy a přírodní rezervací Údolí soutoku řek Oslavy a Chvojnice. Unikátní kruhová stavba reflektující světové strany dle magnetických pólů Země je inspirována řeckou a egyptskou posvátnou geometrií s prvky Feng Šuej a společně s kruhovou terasou symbolizující květ života vytváří jedinečný prostor k harmonizaci energie a našeho tělesného i duševního potenciálu. Ticho, klid, příjemná atmosféra, vyvážená energie, pohodlí a především možnost ničím nerušeného kvalitního spánku. Také se můžete těšit na krásné výhledy z hotelových pokojů do daleké krajiny a výlety do okolních lesů přírodní rezervace. Krásným zážitkem jsou i východy a západy Slunce na střešní terase.

Celková cena osoba/víkend: 5100,- včetně ubytování, plné penze a programu.

Plná veganská penze – energeticky vyvážené kvalitní jídlo připravované s pokorou a láskou z čistě zdravých a kvalitních surovin (v ceně je zahrnut i pitný režim po celý víkend – voda, káva, čaj). 

Té veganské stravy se netřeba lekat. Bude to změna, díky které velice pravděpodobně změníte na tento styl stravování názor:-) Pokud jste na některou potravinu alergické, pošlete prosím info spolu s přihláškou.

Pro rezervaci místa je potřeba zaplatit zálohu ve výši 1 500,- (cena programu) předem na účet 115-5497790257/0100.

Ubytování a stravu ve výši 3600,- hradíte v hotovosti až na místě.

S sebou si vezměte podložku a pohodlné oblečení na jógu, tanec a procházky po okolí.

Pokud se chcete přihlásit, pošlete mi e-mail nebo vyplňte formulář, do kterého prosím uveďte i svoji adresu (vystavím fakturu za zaplacení zálohy).

Ohlasy na předchozí hýčkací víkendy

Vikend bol super. Paci se mi tvoje postoje, slova, spontannost a hravost. Velmi sa tesim ze som tam bola, ani sekundu som nelutovala. Vsetko je tak ako ma byt. Tvoja joga je pre mna super. Taka pokojna jemna a uvolnujuca na vsetkych urovniach . Si dobra ucitelka, motivatorka a vies super pomenovat pocity a vnutro cloveka, velka empatia z teba isla. Este raz dakujem. Si uzasna bytost a som rada ze som ta spoznala. 

Lucia

Jsem moc ráda, že jsem mohla prožít víkend s Vámi a v tak krásném prostředí. I když nejsem jogínka, tak to vlastně vůbec nevadilo, neboť vše, co se dělo bylo spontánní, intuitivní a hlavně od Srdce. A to, v této náročné době, my všichni potřebujeme – naučit se poslouchat své Srdce a Intuici. Žehnám Tvému poslání, neboť to, co děláš je skutečné poslání přímo od Zdroje. Tím, že s námi vše sdílíš a hovoříš z vlastní zkušenosti, tím více je to pro všechny autentičtější a každá si může z toho najít návod na Štěstí a šťastný Život podle sebe. Děkuji tedy tam nahoru, že jsem Tě mohla poznat a zase se mi potvrzuje, že lidé skutečně již začínají hledat sami sebe a probouzet se…. 

Eva

DĚKUJI TI VELMI PĚKNĚ za překrásný víkend, který byl pro mne plný malých zázraků, nečekaných zážitků, častého smíchu, potřebného cvičení, poklidných relaxací, účinných meditací, spousty zajímavých informací, výtečného jídla, pohodlného ubytování, voňavé přírody, odvázaného tance a hlavně skvělých žen….už teď se těším na zářijový víkend :o)) Velké díky také za to jaká jsi, za tvou inspiraci, za tvou přirozenost, za tvou lidskost a upřímnost….odvahu, sílu…. 

Dana