Moře. Jóga. Hýčkání. Klid.

Začátek: 1. 7. 2021
Konec: 8. 7. 2021
Čas: 0:00 - 0:00
Místo konání: The Beach Resort Vir

Dny, během kterých dáme hodnotu uvolnění a odpočinku – při vědomých aktivitách i pasivitách:-)

Čekají vás lekce klasické, emoční, i obličejové jógy, vedené relaxace, jóga nidra, praxe vědomého dechu a bdělé pozornosti, workshopy, výklad Osho Zen tarotu, a prosté bytí v podporující atmosféře.

Jóga i veškeré praxe jsou vhodné pro všechny bez ohledu na to, jestli jógu praktikujte, či ne. Lekce i workshopy budou vedeny jednoduše a zároveň tak, aby si v nich každý našel to, co zrovna potřebuje či mu dělá radost.

Obličejová jóga je nejpřirozenější způsob, jak zpomalit stárnutí a udržet si mladistvý vzhled tváře bez skalpelu. Cvičení a masáže navozují pocity harmonie, rozproudíme lymfu, projasníme a prokrvíme tvář. Podpoříme tvorbu kolagenu, zpevníme kontury tváře, krku a povislá víčka. Hluboké vrásky zjemníme uvolňující masáží a zaměříme se na správné dýchání a držení těla. 

Účinky klasické i obličejové jógy jsou často o to intenzivnější a výraznější, čím víc si je dokážeme užít pro samotný požitek z dechu či pohybu. Nepotřebujeme se vylepšovat a zdokonalovat. Vše se děje samo a spontánně ve chvíli, kdy se věnujeme něčemu, co v nás vyvolává radost a úsměv. Změna výrazu tváře, mimiky, postoje a držení těla jsou vedlejšími účinky vědomého praktikování jógy s lehkostí a jemností.

To, že praktikujeme s lehkostí a jemností neznamená, že nepracují svaly a nevyužíváme sílu. V praxi zapojujeme bránici, i další svaly hlubokého stabilizačního systému, zároveň ale můžeme zůstat v uvolněnosti. Bez křečovitého výrazu v obličeji a zaťatosti v těle.

Během těchto společných dní umožníme tělu, aby se samo uvolňovalo a harmonizovalo. Skrze vědomý dech, a pohyb, lehkost a neusilování dáváme sami sobě, celému svému systému tělo-mysl bezpečný prostor pro to, aby postupně odpouštělo tenze, napětí a křeč.

Dopřejeme úlevu zádům, hlavě, páteři, kloubům, šíji i trapézům. Podpoříme činnost metabolismu, vnitřních orgánů i všech systémů v těle včetně nervového, imunitního a hormonálního. Budeme se věnovat i koherenci (harmonizaci) mozku a srdce, která ve své jednoduchosti má obrovský vliv na fungování celého těla.

Naučíte se jednoduché techniky pro každodenní praxi. Protože to, jak každý den dýcháme, mluvíme k sobě i ostatním, jak smýšlíme o svém těle, jak ho vnímáme, jak stojíme, sedíme, či se pohybujeme, čemu věnujeme pozornost – to vše utváří v každodennosti to, jak se cítíme.

Zjistíte, že je možné, pokud budete chtít, postupně měnit návyky bez tlaku, úsilí a lopocení se a ještě si z toho udělat hru:-)

Je jen na vás na kterou jógu či workshop přijdete. Program je volný a k dispozici všem, kteří zrovna mají chuť se účastnit.

Do resortu můžete přijet sami, či s rodinou a užít si čas společný, i ten pro sebe.


Lektorky

Pavla Čadová – lektorka jógy a masérka.

Eva Bajerová – lektorka obličejové jógy, kosmetička


Ceny za program a pobyt

Program:

Cena za program ve formě lekcí jógy (2x denně), 2x workshop na téma bdělá pozornost a terapie jógou, podle zájmu jóga nidra či vedená meditace, možnost výkladu Osho Zen tarotu – 4200,-

Na místě také možnost uvolňujících masáží hlavy a šíje a individuálních jógových terapií – ceny za tyto služby a další informace tady. Možnost individuální obličejové jógy si pak můžete domluvit na místě přímo s Evčou – nabídku jejích služeb najdete zde.

Stravování:

Je možné dokoupit snídaně v ceně 8 – 10 € formou pestrých švédských stolů. V apartmánech je možnost vlastního vaření (v blízkosti se nachází supermarket), nebo je k dispozici restaurace pro obědy i večeře.


Ubytování:

Ubytováni budete v krásných apartmánech přímo na pláži v The Beach Resort Vir. Je na vás, zda si vyberete větší soukromí a tedy menší apartmán, nebo větší apartmán, u kterého je výhodou nižší cena.

Fotogalerii i další informace o resortu najdete tady na webových stránkách resortu The Beach Resort Vir

Apartmán v resortu I. 2 ložnice – 4 osoby/cena za 7 nocí 1 140 €. Pro jednu osobu 285 €/pobyt

Apartmán v resortu I. 3 ložnice – 6 osob/cena za 7 nocí 1 140 €. Pro jednu osobu 190 €/pobyt

Apartmán v resortu II. 1 ložnice – 2-4 osoby/cena za 1 nocí 780 €. Pro jednu osobu 195 €/ pobyt

Apartmán studio v resortu II. – 2 osoby/cena za 7 nocí 635 €. Pro jednu osobu 317,50 €.

Cena obsahuje ubytování, turistickou taxu, parkovné, plážová lehátka, slunečníky a osušky na pláž. Je možné využít i paddleboardy, kajak a jízdní kola.

Pro rezervaci ubytování a snídaní kontaktujte přímo The Beach Resort Vir, paní Vlastu tel.: 420 739 421 942, e-mail: vlasta hml21@gmail.com.


Doprava:

Autem po vlastní ose. Budeme propojovat účastníky na spolujízdy.

Letecky Praha – Zadar. Odtud je možné objednat dopravu přímo do resortu.


Přihlášení, platba a storno podmínky

Pro přihlášení na pobyt stačí rezervovat ubytování a zaplatit zálohu za ubytování nejpozději do 11.4.2022.. Částku 4200,- za jógový program zaplatíte na místě.

Do přihlášky prosím uveďte informaci, zda požadujete spolujízdu, nebo naopak spolujízdu nabízíte.

Co se týká ubytování, je požadována záloha ve výši 20%. Storno je bez poplatku, pokud se odhlásíte 30 dní před pobytem. Pokud byste byli nuceni odhlásit se z důvodu nemoci později, bude Vám zaslán voucher, který můžete použít v jakémkoli dalším termínu a tedy o své peníze nepřijdete.

AKTUÁLNĚ K DISPOZICI 12 VOLNÝCH MÍST.


Pobyt je přístupný a otevřený pro všechny bez výjimek a podmínek.