Reference

Jsem ráda, že Jóga pro duši pomáhá lidem cítit se líp. Mizí nejen bolesti zad či kloubů, ale vede celkově k většímu uvolnění a dobrým pocitům. Na podložce i mimo ni.

Jóga v kanceláři

Jaký je názor Ondry, Marie a dalších na jógu v kanceláři? 

Ondřej Raul

UX Manager / Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.

„S Pavlou jsme se poznali v práci před několika lety. Tehdy jsem neměl o józe vůbec ponětí.

Ke cvičení mě přivedla dlouhodobá bolest zad, způsobená paradoxně jiným sportem. Protože Pavla provozovala lekce přímo v naší kanceláři, byla pro mě jóga s ní jasnou volbou.

Marie Doskočilová

ESL tutor, teacher trainer, language tester, junior educational researcher at Kentico Software

„Lektorka vede pravidelné lekce jógy u nás ve firmě. Je skvělá, lekce jsou ušity na míru vašim potřebám, navíc je schopná upravit obsah na místě, pokud vidí, že jsme např. unavení nebo naopak motivovanější než obvykle. Lektorka nevede lekce povrchně, naopak velký důraz klade…

Jana Lippová

Business Logic

„S Pavlou cvičím déle než tři roky. Její jógové lekce jsou vedeny plynule, s respektem ke každému. Pavla ukazuje více variací, abyste si vybrali zrovna takovou verzi na jakou máte chuť. Lekce jógy s Pavlou jsou velmi optimistické, nebereme se příliš vážně.

Zuzana Hriniková

HR & Office Manager Kentico Software

„Raná jóga s Pavlou – to je ten najlepší štart do pracovného dňa. S citom nás prevedie všetkými pozíciami, ukáže, pomôže, opraví. Hodina mi vždy zbehne ako voda a na konci odchádzam s vyrovnanou hlavou a úsmevom na perách. No a kto neskúsil čokoládovú terapiu, ten má čo doháňať.“

Branislav Šandala

Designer at Kentico Software

„Jóga v kanceláři je pro mně jeden z největších benefitů, který jako jediný udržuje můj „sanity level“. Cvičení mi pomáhá uvědomit si, jak se chovat ke svému tělu a jak vypnout v každodenním shonu.“

Lukáš Martinák

VP Customer Success at Kentico Software

„Ranní jóga s Pavčou, to je benefit k nezaplacení! Těším se na ni každý týden, protože se aspoň na chvíli zastavím, srovnám záda a protáhnu se. Je to dobré cvičení a skvělý relax.“


Veřejné lekce

Jak vnímají jógu účastníci veřejných lekcí? 

Hana Šimoníková

www.astrologie-sebepoznani.cz

„Jóga s Pavlou byl krásný zážitek, kdy mi bylo krásně na duši ještě i následující dny. Tahle milá dáma nabízí něco „víc“, než jen jógu, dává do cvičení kus sebe a vše krásně popisuje a vysvětluje, dokáže i jemně upozornit, co se jak správně dělá, aby efekt byl co nejlepší. Atmosféru dotváří i krásnou hudbou. Moc se těším, Pavli, na další hodiny a děkuji ti za krásně strávený čas.“

Libuše Pospíšilová

„Lekce jógy pod vedením Pavly Čadové navštěvuji od loňského roku. Díky tomu se jóga stala mojí každodenní součástí, bez které si již nedovedu běh standardního života představit. Do jógy jsem začala chodit především kvůli svému zdravotnímu stavu a nevěřila jsem, jak profesionální, perfektní přístup a vstřícnost naší lektorky mě podpoří v běžných věcech, které jsem nebyla schopna zvládat.

Pavla Chaloupková

„Díky Józe pro duši se nemůžu každý týden dočkat čtvrtka podvečer. Je to pro mě odměna za odmakané předchozí dny a díky ní se krásně pomalu naladím na pátek a víkend.

Nechodím sice pravidelně, ale všímám si, že líp dýchám a po každé lekci se cítím tak báječně, že se mi ani nechce mluvit.

Radka Kovaříková

„Jógu jsem začala cvičit mimo jiné jako protiváhu tomu rychlému, hektickému a přetechnizovanému žití. Od divokých aktivit typu aerobik, zumba, posilovna apod. jsem se propracovala přes power jógu a kalanetiku až do tvých hodin jógy, které se mi moc líbí.
Preferuji klidnější a jednoduché aktivity, a tou pro mě jóga je. 

Lotka Chalupová

„Jóga pro duši je pro mě pohoda, relax, vůně, přátelství. Dokonce jsem kvůli ní změnila i pracovní dobu, až tak je pro mě důležitá. 

Díky cvičení jsem pružnější, málokdy mě něco bolí, a to je mi už 53. Tělo se narovnalo a nechodím shrbená.

Hana Španielová

„Jóga pro duši je pro mě klid, pohoda, odpočinek, relax a závislost na čtvrtečním cvičení. Úžasná je i kombinace s esenciálními oleji, které jsou moc příjemné a uklidňující. 

Díky józe si po mnoha letech dokážu udělat čas sama pro sebe.

Dagmar Přikrylová

„Jóga jsou pro mě takové dveře. Na lekcích je otevírám a nasávám nové obzory a učím se nové techniky a doma, když mám možnost, tak je za sebou zavřu a jsem sama se sebou a zažívám si je, abych je mohla využívat i v běžném provozu. 

Postupně zařazuji jógu do každodenního života, hlavně dýchání a když se občas poštěstí, tak i cvičení.

Terezie Lipová

„Jít si zacvičit Jógu pro duši je jako jít na omlazovací kúru.

Miluji esenciální oleje, které jsou součástí lekcí! Krásně prohlubují uvolnění.

Jógu cvičím krátce, ale už teď vnímám protažení těla, odeznívání bolesti zad, po cvičení nejsem unavená, což vysoce kladně hodnotím.

Pavla je výborná lektorka.

Chcete se podělit o svoji zkušenost?

Napište mi e-mail nebo vyplňte formulář.