Moře. Jóga. Hýčkání. Klid.

Začátek: 11. 6. 2022

Konec: 18. 6. 2022

Místo konání: Ostrov Vir

Dny, během kterých si skutečně odpočinete.

Čekají vás lekce klasické, emoční, i obličejové jógy, vedené relaxace, jóga nidra, praxe vědomého dechu a bdělé pozornosti, kratší workshopy, výklad Osho Zen tarotu, a prosté bytí v podporující atmosféře.

Jóga i veškeré praxe jsou vhodné pro všechny bez ohledu na to, jestli jógu praktikujte, či ne. Lekce i workshopy budou vedeny jednoduše a zároveň tak, aby si v nich každý našel to, co zrovna potřebuje či mu dělá radost.

Obličejová jóga je nejpřirozenější způsob, jak zpomalit stárnutí a udržet si mladistvý vzhled tváře bez skalpelu. Cvičení a masáže vám navodí pocit harmonie, rozproudíme lymfu, projasníme  a prokrvíme tvář. Podpoříme tvorbu kolagenu, zpevníme kontury tváře, krku a povislá víčka. Hluboké vrásky, zjemníme uvolňující masáží a zaměříme se na správné dýchání a držení těla. 

Účinky klasické i obličejové jógy jsou často o to intenzivnější a výraznější, čím víc si je dokážeme užít pro samotný požitek z dechu či pohybu. Nepotřebujeme se vylepšovat a zdokonalovat. Vše se děje samo a spontánně ve chvíli, kdy se věnujeme něčemu, co v nás vyvolává radost a úsměv. Změna výrazu tváře, mimiky, postoje a držení těla jsou vedlejšími účinky vědomého praktikování jógy s lehkostí a jemností.

To, že praktikujeme s lehkostí a jemností neznamená, že nepracují svaly a nevyužíváme sílu. V praxi zapojujeme bránici, i další svaly hlubokého stabilizačního systému, zároveň ale můžeme zůstat v uvolněnosti. Bez křečovitého výrazu v obličeji a zaťatosti v těle.

Během těchto společných dní umožníme tělu, aby se samo uvolňovalo a harmonizovalo. Skrze vědomý dech, pohyb, lehkost, úsměv a neusilování dáváme sami sobě, celému svému systému tělo-mysl bezpečný prostor pro to, aby postupně odpouštělo tenze, napětí a křeč.

Dopřejeme úlevu zádům, hlavě, páteři, kloubům, šíji i trapézům. Podpoříme činnost metabolismu, vnitřních orgánů i všech systémů v těle včetně nervového, imunitního a hormonálního. Budeme se věnovat i koherenci (harmonizaci) mozku a srdce, která ve své jednoduchosti má obrovský vliv na fungování celého těla.

Naučíte se jednoduché techniky pro každodenní praxi. Protože to, jak každý den dýcháme, mluvíme k sobě i ostatním, jak smýšlíme o svém těle, jak ho vnímáme, jak stojíme, sedíme, či se pohybujeme, čemu věnujeme pozornost – to vše utváří v každodennosti to, jak se cítíme.

Zjistíte, že je možné, pokud budete chtít, postupně měnit návyky bez tlaku, úsilí a lopocení se a ještě si z toho udělat hru:-)

Je jen na vás na kterou jógu či workshop přijdete. Program je volný a k dispozici všem, kteří zrovna mají chuť se účastnit.

Do resortu můžete přijet sami, či s rodinou a užít si čas společný, i ten pro sebe.


Lektorky

Pavla Čadová – lektorka jógy a masérka.

Eva Bajerová – lektorka obličejové jógy, kosmetička


Ceny za program a pobyt

Program a snídaně:

Cena za snídani formou bohatých švédských stolů a program ve formě lekcí jógy (2x denně), workshopy, výklad OshoZen Tarotu, meditace – 222 €

Na místě také možnost uvolňujících masáží hlavy a šíje a individuálních jógových terapií – ceny za tyto služby a další informace tady.


Ubytování:

Ubytováni budete v krásných apartmánech přímo na pláži v The Beach Resort Vir. Je na vás, zda si vyberete větší soukromí a tedy menší apartmán, nebo větší apartmán, u kterého je výhodou nižší cena.

Fotogalerii i další informace o resortu najdete tady na webových stránkách resortu The Beach Resort Vir

Apartmán v resortu I. 2 ložnice – 4 osoby/cena za 7 nocí 1 140 €. Pro jednu osobu 285 €/pobyt

Apartmán v resortu I. 3 ložnice – 6 osob/cena za 7 nocí 1 140 €. Pro jednu osobu 190 €/pobyt

Apartmán v resortu II. 1 ložnice – 2-4 osoby/cena za 1 nocí 780 €. Pro jednu osobu 195 €/ pobyt

Apartmán studio v resortu II. – 2 osoby/cena za 7 nocí 635 €. Pro jednu osobu 317,50 €.

Cena obsahuje ubytování, turistickou taxu, parkovné, plážová lehátka, slunečníky a osušky na pláž. Je možné využít i paddleboardy, kajak a jízdní kola.


Doprava:

Autem po vlastní ose. Budeme propojovat účastníky na spolujízdy.

Letecky Praha – Zadar. Odtud je možné objednat dopravu přímo do resortu.


Platba a storno podmínky

Předem na účet zálohu 115-5497790257/0100222 € (do poznámky napište „záloha jóga moře“).


Pokud se odhlásíte:
60 dní před začátkem pobytu, zálohu vracíme v plné výši.
30 dní před začátkem pobytu, zálohu vracíme ve výši 50%.
V případě, že se odhlásíte později, zálohu není možné vrátit, ale můžete za sebe poslat náhradnici.